O nas

About
Poznaj nas!

O GREENHEARTS

Chcemy pomóc zwiększać świadomość na temat konopi oraz ich prozdrowotnych właściwości. Rzetelną wiedzę traktujemy priorytetowo, dlatego postanowiliśmy wziąć udział w programie badawczym Stowarzyszenia Cannabis House, którego celem jest bliższe poznanie funkcjonowania społecznego osób stosujących konopie. Jesteśmy ciekawi, co skłoniło Cię do sięgnięcia po takie produkty, i jak wpływają one na Twoje życie- samopoczucie, aktywność zawodową czy relacje z bliskimi. Kliknij, jeśli chcesz dołączyć do badania, i podziel się z nami swoją opinią <button>.

W Green House znajdziesz szeroki wybór najwyższej jakości produktów konopnych: susze, oleje czy nasiona, a także artykuły spożywcze i kosmetyki. Naszą ofertę uzupełniliśmy również o niezbędne akcesoria, np. waporyzatory, młynki do mielenia suszu i wiele innych.

Wiemy, że wybór nie zawsze jest prosty, dlatego chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Służymy radą i pomocą na każdym etapie zakupów. Napisz do nas, rozwiejemy wątpliwości, doradzimy, wyjaśnimy – jesteśmy tu dla Ciebie.

Pełną ofertę Green House znajdziesz tutaj:

section-77d1343

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!

0