Regulamin sklepu

REGULAMIN SKLEPU GREENHEARTS.EU

Postanowienia Ogólne
1. Warunki korzystania z oferty proponowanej przez sklep internetowy GREENHEARTS.EU reguluje poniższy dokument, zwany w dalszej części „Regulaminem”.

2. Właścicielem sklepu GREENHEARTS.EU jest firma Raff House Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, NIP: 9532774698, REGON: 385455788, KRS: 0000825198 ul. Grudziądzka 10F, 85-130, Bydgoszcz

3. Wszystkie produkty, teksty, grafiki, logotypy i oprogramowanie znajdujące się na stronie internetowej Sklepu są własnością firmy Raff House Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością posiada stosowne uprawnienia do korzystania z nich i są chronione na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w tym prawa autorskiego i praw pokrewnych (Dz. U. 1994r. Nr 24 poz. 83 z poźn. zm.) oraz prawa własności przemysłowej (Dz. U. z 2003r. Nr 119, poz. 1117 z poźn. zm.). Użytkownik zobowiązuje się do korzystania ze strony internetowej i zakupionych produktów, wyłącznie w sposób zgodny z niniejszym Regulaminem oraz obowiązującymi przepisami prawa.

Procedura Składania Zamówień

4. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

5. Zamówienia przyjmowane są wyłącznie przez stronę GREENHEARTS.EU. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po jego złożeniu. W przypadku braku produktu znajdującego się na zamówieniu, klient zostanie poinformowany o tym fakcie i zostaną uzgodnione dodatkowe warunki co do sprzedaży produktu.

6. Wszystkie ceny podane są w polskich złotych. Podane kwoty to ceny brutto.

7. Do każdej przesyłki dołączany jest paragon. W przypadku zakupu na firmę podczas składania zamówienia prosimy o informację w miejscu notatka dla klienta.

8. Klient może anulować zamówienie lub wprowadzać zmiany do momentu jego wysłania.

9. Obecnie, wszystkie zamówienia dostarczane są z pośrednictwem Poczty Polskiej. Sklep posiada tylko i wyłącznie jedną formę płatności na terenie kraju – płatność po przelewie. Warunki transakcji z wysyłką za granicę ustalane są indywidualnie.

Koszt dostawy na terenie kraju wynosi  10 zł (jest to kwota uśredniona).

Szczegółowe warunki nabycia towaru mogą być dodatkowo regulowane w opisie produktu.

Termin dostawy
Przewidywany czas realizacji zamówienia do 7 dni roboczych.

10. Dane osobowe zawarte w formularzach przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez użytkownika zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami). Wypełniając formularz rejestracyjny klient poświadcza, iż wszystkie zawarte w nim dane są prawdziwe.

11. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen, opisów towarów znajdujących się w ofercie oraz wprowadzanie nowych towarów do oferty sklepu. W chwili złożenia zamówienia przez klienta cena podana przy towarze jest wiążąca i nie ulegnie zmianie. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki.

12. Każdemu zamówieniu zostanie przypisany unikalny numer. Numer ten jest przydatny w momencie chęci sprawdzenia stanu realizacji zamówienia, dokonania w nim zmian lub jego anulowania. W tym celu po zalogowaniu się na stronie sklepu należy kliknąć pole [moje zamówienia] . Zmiany i anulowanie zamówienia są możliwe jedynie wtedy kiedy zamówienie nie zaczęło być jeszcze realizowane. W momencie otrzymania przelewu przez firmę status zostaje zmieniony na „przygotowanie w toku”. Kolejną zmianą statusu jest to treść „wysłane”, gdy paczka zostanie przesłana do klienta.

0